
Trailer met geanimeerd logo en slagzin

Gemaakt door Tom
Talent Trainer - Senior crossmedia & motion designer
Typografics zorgde voor de animatie van het logo en de slagzin 'enjoy the movie'.

Adobe Illustrator
Voorbereiding van de vectorpaden met Adobe Illustrator. Deze vectorpaden hebben we later nodig om het logo te importeren in Cinema 4D.
Maxon Cinema 4D
Inladen van de Illustrator file in Cinema 4D. De vectoriële lagen worden omgevormd tot een 3D object. Verdere stappen in Maxon Cinema 4D: Bepalen van de kleuren van het object en de achtergrond Plaatsing van de lichten voor ideale belichting/schaduw Toevoegen rookeffecten Plaatsen camera's. Opnemen takes Eens al deze elementen op punt staan worden de takes gerenderd.


Adobe After Effects
Inladen van het gerenderde beeldmateriaal in After Effects composities om de nodige kleurcorrecties uit te voeren. Toevoegen van enkele bijkomende effecten.
Adobe Premiere Pro
Alle composities uit Adobe After Effect laden in Adobe Premiere Pro voor de finale montage van de beelden. Toevoegen geluid.


Adobe Media Encoder
De montage staat op punt. Tijd dus om te exporteren naar film en te laten renderen met Adobe Media Encoder.
Bekijk al de foto's van deze case
Neem direct contact op

Jill staat meteen voor je klaar!
Bel ons op +32 (0)52 41 45 65 of mail op jill.vanderpoorten@typografics.be
Mis geen enkele update!
Elke maand onze interessante nieuwsbrief voor marketeers en vormgevers ontvangen?
Schrijf je hieronder meteen in!