Huurland

Huurland versterkt videoskills met Academy coachingstraject

Social media
Videography
huurland-case

Zeg jij video, dan zeggen wij Chris!

Twaalf filialen volgestouwd met verhuuroplossingen en in de rug een sterke back office, dat is Huurland. Voor hun grafische assets wijst het Belgisch verhuurbedrijf al jaren richting onze Studio, recent kwam er een coachingstraject bij in de Academy. “We produceren onze instructievideo’s zelf en voelden de nood het beeldwerk dynamischer te maken”, vertelt marketing- en communicatieverantwoordelijke Nancy.

“Chris was voor ons een nieuwe naam. Hoewel we al best wat collega’s kennen binnen Typografics, Huurland besteedt zo goed als alle grafische jobs uit aan de Studio. Dat gaat om de opmaak van ads, roll-up banners, campagnebeelden… Onze instructievideo’s produceren we zelf, quick tutorials gefilmd met de smartphone. We wilden die graag wat minder statisch en toen kwam Chris in beeld.”

En zo steekt Huurland de Academy machine in gang, met een traject op maat van Huurland en heel wat tricks?

“Er volgde een intakegesprek met expert Chris waarbij we aan het einde tot een drieledig en efficiënt opleidingstraject op maat kwamen.” Chris kwam als Audiovisual Specialist bij ons langs tijdens de productie van twee nieuwe instructievideo’s. Eerst werd onder zijn deskundige begeleiding onze shotlist scherper gezet. Nadien liep hij tijdens het shooten naast me mee, wat een enorme eye-opener was! 1-on-1, aansturing uit de eerste hand, een heel goede tijdsinvestering voor Huurland.”

Na de praktijk, de theorie… het is eens wat anders. Er volgde een Adobe Premiere Rush opleiding, hoe ging dat?

 “Voor postproductie werken we bij Huurland met Adobe Premiere Rush, we wilden de software graag wat verder uitpuren. Ook hier kozen we voor een opleiding op maat afgestemd op de productie van onze eigen instructievideo’s.”

Welk beeld kreeg je van onze Academy in Hamme?

“Er hangt een hele toffe vibe, je voelt je welkom. De trainer weet z’n kennis ook vlot over te brengen, hands-on en met praktijkvoorbeelden die voor Huurland kunnen werken. Pas aan het einde van de opleidingsdag besefte ik hoeveel ik had meegekregen. Het grote voordeel van een training op maat is natuurlijk dat die echt toegespitst is op wat je moet weten. Tijdens de trainingsdag zelf monteerden we een stukje van onze instructievideo, en maakten we een intro/outro die we voor alle Huurland video’s kunnen inzetten.”

Tot slot, waarom zou Academy dé reflex moeten zijn voor iedereen die zn grafische skills wenst aan te scherpen? In 3 woorden!

“Op maat, snel en nazorg. Weet je, het lijkt wel of jullie bij Typografics allen met dezelfde saus overgoten zijn. De samenwerking gaat vlot, to-the-point, scherp. Voor mij een manier van werken waar ik van hou”, besluit Nancy.

Woorden waar wij dan weer van houden, bedankt Nancy! 

De one-on-one tijdsinvestering met Academy trainer Chris is het zó waard.

huurland-logo

Nancy De Sy
Marketing- en communicatieverantwoordelijke

Held van de case

Portretfoto Chris

“Tijdens onze training werd Nancy uitgedaagd om uit haar comfortzone te stappen en met verschillende standpunten te experimenteren. Ik zag hoe ze gaandeweg steeds meer vertrouwd geraakte met filmen, waardoor haar video’s krachtiger en duidelijker werden voor de kijker.”

Chris

Audiovisual Specialist